Mızıkçılar!

   Tayyip erdoğan türkiye cumhuriyet savcılarını göreve çağırmış, iyide yapmış, İşin kuralı bu değilmi, bu ülkede ihtilal planı yapmak,bu amaçla birden çok insanın bir araya gelmesi, bu amaçla silahlanılması, yine bu amaçla maddi dayanışmaya gidilmesi anayasaya ve ceza yasasına göre suçtur, Bu ancak başarıya ulaşan bir girişim olduğu koşulda suç olmaktan çıkar (fiili olarak) oysa kaç gündür adı geçen komutanın kendi ağzından bu notların varlığı kabul edilmişken, Hemde bu ülkede sadece düşüncelerinden dolayı, bir çoğu sadece afiş astıkları için yada bildiri dağıttıkları için 15- 16 yaşındaki çocukları örgüt üyesi diye ceza evlerine F tiplerine atmışken,

    Ellerinde ülkenin tüm zor olanaklarını kullanabilecek olan bu komutanlar hakkında yargı en azından bir soruşturma açmamalımı? 

   Statükoyu korumak ve kollamak adına Kısa bir zaman önce İhtilal yapmak için bir araya gelmiş olan bu insanların soruşturulmaması sizede mızıkçılık gibi gelmiyormu? 

    Birde bu Çoğulcu Demokratik sistem olarak adlandırılan bu uydurmaca demokratik parlamenter sistem bu TSK eliyle inşaa edilmedimi? şimdi karşı çıkıyorlar, hem oyunun kurallarını koyacaksınız, hemde oyunu bozmaya çalışacaksınız, Mızıkçılar!

 

Not= AKP sini ve Şu an Başbakan olan Tayyip Erdoğan ı Günahlarım kadar onaylamıyorum. 

 

                               (Tarafsız olamıyabiliriz ama Adil olmalıyız) 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !